fbpx
kameralna grupa rozwoju

EduMisja
Stwórz sobie swoje miejsce pracy

Chcesz założyć własną działalność, ale boisz się porażki??

Może już sprzedajesz warsztaty, korepetycje, rękodzieło, ale daleko Ci stabilności finansowej?

Potrzebujesz mapy, która wskaże ci kierunek działań, jak stworzyć sobie miejsce pracy ?


Jak to wygląda:

W ciągu tych 8 spotkań nie tylko wspólnie wyznaczymy plan działania, ale również na bieżąco będziesz go wdrażała. Grupa i mentorki pomogą ci zaplanować działania korygujące, gdy będzie taka potrzeba. 

 

Przez cały cykl spotykasz się z tymi samymi osobami, które nie są dla Ciebie konkurencją. Nawet jeżeli macie podobne plany, to zadbamy o to, żebyście nie były z tego samego regionu. Ilość uczestników w grupie to od 4 do 8 osób. 

To wystarczający czas, żebyś wykonała plan działania, który wyznaczysz sobie na każdym spotkaniu. Jednocześnie przetestujesz swój pomysł na działanie i sprawdzisz, czy to jest dla ciebie wykonalne w przeciągu 3,5 miesiąca. W tym czasie możesz też mocno zaznaczyć obecność twojej marki w społeczności lokalnej.

Będziesz się mogła komunikować bezpośrednio z nami i innymi uczestnikami poprzez grupy na wybranym komunikatorze. Z doświadczenia wiemy, że jest to forum do inspirowania się, wymianę doświadczeń dzielenia się wiedzą. 

Dostaniesz od nas 6 filmów instruktażowych, które pomogą Ci szybciej i skuteczniej wystartować. Dodatkowo otrzymasz materiały do pracy własnej, dzięki czemu lepiej zrozumiesz filozofię sprzedaży.

Planujemy stworzyć 2 grupy:  poranną i wieczorną


Jeżeli opłacisz dostęp do grupy w od razu w całości, to cena wyniesie 1500 zł lub w dwóch ratach: 900 i 750 zł

 

Zgłaszając się grupy rozwojowej tkwiłam w impasie. Zajmowałam się wprawdzie tym co kocham, ale miałam z tego więcej wydatków niż zarobków. Tkwiłam od dawna w impasie, który odpowiadał wszystkim poza mną. Spotkania te przeprowadziły mnie przez etap rozstania się z niezdrową sytuacją, wyklarowania wizji przyszłości, budowania pomysłu na biznes, znalezienia na niego środków. Stowarzyszenie jest po części matką chrzestną mojego biznesu. Jak chcesz sprawdzić zapraszam na Pracownia Jogi Prana

Aneta Matejska

Pracowia Jogi Prana
Na grupę rozwojową trafiłam przez przypadek. Powiedziała mi o niej koleżanka. Na spotkaniach uzyskałam mnóstwo informacji, które pozwoliły mi rozwinąć moją firmę. Prowadzące zawsze służyły mi pomocą i wsparciem. Nie było problemu z umówieniem się na indywidualne konsultacje. Jeśli ktoś się zastanawia, czy dołączyć, powiem tak: nie traćcie czasu, bo czas, to pieniądz, a tu znajdziecie pomysły na rozwinięcie swoich biznesów.

Katarzyna Czajokowska

Akademia Kaprys
Miedziowe Stowarzyszenie to właściwe osoby na właściwym miejscu - wiedza, otwarty umysł, chęć pomocy, doświadczenie. To miejsce idealne dla każdego przedsiębiorcy - stawiasz pewne kroki, znajdziesz wiele inspiracji, rozwiązań... Jedno jest pewne -> na pewno nie będziesz żałował/a !

Przegadaj z nami swój edukacyjny pomysł!

Nie wiesz, czy ta grupa może pomóc rozwinąć twój pomysł?

Skorzystaj z 20 - minutowych darmowych konsultacji z nami.

Opowiedz nam swój pomysł na działanie, opisz swój problem, a my porozmawiamy z Tobą czy i jak nasza grupa rozwojowa może pomóc. Pokażemy ci również, jak wygląda praca w naszej grupie rozwojowej.