GłogoWianki 2024 – VI Edycja 16.06.2024

Zapraszamy na VI edycję GłogoWianek – niepowtarzalną imprezę dla kobiet z Głogowa, gdzie lokalna społeczność łączy siły, by celebrować swoją kulturę i twórczość!
😍Rozpoczynamy naszą przygodę na Zamku Książąt Głogowskich o 16.00, gdzie tradycja i nowoczesność splatają się w magiczną opowieść.
🎨To tutaj, w sercu naszego miasta, możemy wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych i artystycznych, podczas których nauczymy się inaczej patrzeć na rzeczywistość,
🎆stworzymy unikalne wianki, które są symbolem naszej siły i piękna.
🎼Muzyka lokalnych twórców wypełni przestrzeń festiwalową, nadając naszemu spotkaniu niepowtarzalny charakter.
🎤Podczas wydarzenia, na dziedzińcu będą obywać się GłogoWiankiTalks. 15 minutowe wystąpienia poruszające ważne kwestie, prowadzone przez Głogowanki.
💃W barwnym korowodzie świętojańskim, przemierzając ulice naszego miasta, spotkamy się z sąsiadami, przyjaciółmi i obcymi, by wspólnie celebrować tradycje i jedność.
👑Kulminacyjnym punktem GłogoWianek będzie obrzęd nocy świętojańskiej, podczas którego zanurzymy się w tajemniczy świat legend i obrzędów, zbudowanych na mocnych fundamentach historii i wierzeń.
🖼Podczas wydarzenia będziemy mieć okazję uczestniczyć w happeningu GłogoWianki na pomniki. Każda z Was będzie mogła zrobić sobie piękne zdjęcie w wianku. A zdjęcie wykona profesjonalna, znana w Głogowie fotografka.
Ale to nie wszystko!
👨‍👩‍👦‍👦GłogoWianki to także miejsce, gdzie każdy może włączyć się do lokalnej społeczności poprzez oddolne działania, gdzie twórcze inicjatywy nabierają realnych kształtów i zyskują siłę oddziaływania.
Jeżeli chcesz aktywnie włączyć się i współtworzyć to wydarzenie, wypełnij ankietęhttps://forms.gle/pjqj16heFpeYbXY18
Dołącz do nas w magicznej podróży przez kulturę i wspólnotę podczas VI edycji GłogoWianka.
Niech nasze wianki staną się symbolem siły, nasza muzyka – dźwiękiem jedności, a obrządki – żywym ogniem naszej lokalnej tożsamości!

Możliwość komentowania została wyłączona.