fbpx

Mamo działaj. Wróć do aktywności zawodowej na swoich warunkach !

Nadchodzące wydarzenie pomoże Ci przejąć kontrolę nad swoim życiem zawodowym i odnieść sukces, po przerwie związanej z wychowaniem dziecka. 

Podczas spotkania poznasz 5 sposobów na powrót do aktywności zawodowej, zgodnej z Twoimi potrzebami i marzeniami !

Wiemy, że nie jest łatwo pogodzić macierzyństwo z aspiracjami zawodowymi, ale jesteśmy, aby pomóc. 

Podczas spotkania GłogoWianki Edycja Aktywna Mama, zainspirujemy Cię i wyposażymy w narzędzia potrzebne do udanego powrotu do aktywności zawodowej.

Chcesz poznać różne opcje? 

Przyjdź na nasze spotkanie i porozmawiajmy o Twoich pomysłach i możliwościach!

  • powrót na stary etat, 
  • zmiana miejsca pracy, 
  • działalność gospodarcza, 
  • działalność nieewidencjonowana, 
  • podmiot ekonomii społecznej

Powiemy Ci jaka forma jest najlepsza dla Twojego pomysłu, albo zainspirujemy Cię do wykreowania nowej wizji twojej aktywności zawodowej.

Spotkanie odbędzie w dwóch porach, to Ty decydujesz, czy wolisz spotkać się rano czy wieczorem.

I spotkanie 10.00-12.00, na to spotkanie możesz zabrać dziecko. Ty będziesz brać udział w spotkaniu, a twoje dziecko będzie bawić się na sali zabaw.

II spotkanie 18.00-20.00, na to spotkanie zapraszamy same mamy

Nie przegap okazji, żeby uzyskać cenne informacje i nawiązać kontakt z innymi mami w podobnej sytuacji.

Zapisz termin i przygotuj się na pierwszy krok w kierunku osiągnięcia swoich celów zawodowych!

Organizatorzy

Organizatorem spotkania jest Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości wraz z Natalią Szachniewicz i OkPark.

Natalia Szachniewicz – Wizualizuje firmy, aby można było zobaczyć ich osobowość. Grafik specjalizujący się w budowaniu spójnego wizerunku firm. W pracy łączy kreatywność z wiedzą marketingową, dzięki czemu tworzy nie tylko estetyczne, ale i skuteczne projekty. Od początku stawia na budowanie relacji z klientami i pomaganie im w rozwoju wizerunku ich biznesu. Jest twórczynią identyfikacji wizualnej wydarzenia.

Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości

Spotkanie poprowadzą trenerki biznesu, kołczki specjalizujące się w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, działalności nierejestrowej oraz podmiotach ekonomii społecznej. 

Pracują z kobietami, które chcą podjąć aktywność zawodową.

Mobilizują kobiety w każdym wieku, aby sprytnie i skutecznie brały życie w swoje ręce z szacunkiem do planety.  Chcą, żeby każda dziewczyna i kobieta miała aktywny wpływ na swoje życie i otoczenie, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Prowadzące

Karolina Duchińska

Trenerka biznesu i coach kariery, prowadząca inkubator przedsiębiorczości w Głogowie. Jest również terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( w trakcie II stopnia). Pomogła wielu kobietom rozpocząć satysfakcjonującą je pracę.  Karolina prowadzi grupy mastermindowe oraz pracuje indywidulanie.  

Joanna Szyniec – Mazur 

Marketingowiec, strateg, przedsiębiorca. Aśka uwielbia poznawać i weryfikować nowe rozwiązania automatyzujące pracę. Układa strategie marketingowe, tworzy strony www. Cały czas poznaje nowe trendy i skuteczne działania w marketingu. Testuje je, wyciąga wnioski i wdraża w najlepszej możliwej wersji. Dzięki temu nasi klienci dostają nowoczesne, sprawdzone rozwiązania.

Wspólnie prowadzimy warsztaty i szkolenia dla działalności gospodarczych i  organizacji pozarządowych.

Obie jesteśmy miłośniczkami liczb w biznesie. Tworzymy strategie dla NGO, wspieramy w realizacji ich, inspirujemy.

Jesteśmy założycielkami i głównymi działaczkami Miedziowego Stowarzyszenia Przedsiębiorczości.

Prowadzimy w stowarzyszeniu działalność odpłatną, dzięki czemu mamy fundusze na realizację działań misyjnych, min. Dziewczyńskiego Centrum Mocy i GłogoWianki – Festiwal Przedsiębiorczości Kobiet. 

Prowadzimy w Głogowie od 2018 roku inkubator przedsiębiorczości, a od 2019 grupę na Fb: Działalność odpłatna w NGO – Klub Lokalnego Działacza.

Przeprowadziłyśmy ponad 280 godzin szkoleń z tematyki marketingu, strategii, edukacji przedsiębiorczej.

Jesteśmy organizatorkami wydarzenia promującego lokalne, kobiece biznesy Głogowianki, które odbywa się cyklicznie od 2018 roku.

 

 

Informacje o spotkaniu

Tym razem spotkamy się w: https://www.okpark.pl/

w dniu 27.04 w dwóch porach: 10.00-12.00 oraz 18.00 – 20.00

Podczas porannego spotkania dzieci będą mogły bawić w sali zabaw, a mamy będę brać udział w spotkaniu w przestrzeni urodzinowej, skąd widać salę.

Koszt uczestnictwa to 150 zł.

Proszę o  wpłatę na rachunek:  80 1600 1462 1808 5856 8000 0001 z tytułem – GłogoWianki

Część kwoty zostanie przeznaczona na poczęstunek, część na organizację GłogoWianek 2023, które odbędą się 18.06.2023 w Głogowie.

W ramach poczęstunku przygotowane będą deski przekąskowe na czas trwania spotkania, oraz kawę/herbatę. Jako element spotkania przewidziano także opiekę nad dziećmi oraz wejście na salę zabaw.