Zapisz się na bezpłatne szkolenie on-line:

Zdobądź nową wiedzę za darmo

Weź udział w szkoleniu on-line

Masz ukończone 25 lat?

Jesteś mieszkańcem woj. dolnośląskiego lub woj. lubuskiego?

Zapisz się na darmowe szkolenie prowadzone przez internet.

Zapisz się na szkolenie

Wybierz swoje szkolenie

Dowiedz się, jak dbać o swoją prywatność korzystając z mediów społecznościowych, jak używać ich zgodnie z prawem i jak nie dać się oszukać (np. wirusom i fake newsom). Pokażemy ci, jak media społecznościowe mogą pomóc ci w zdobywaniu nowych klientów lub osób, które mają podobne zainteresowania, co ty. Zaprezentujemy możliwości czterech najpopularniejszych serwisów społecznościowych.

Nauczysz się mądrze nadzorować kontakt twego dziecka z siecią. Dowiesz się jak rozpoznawać zagrożenia i jak przekazać mu tą wiedzę. Poznasz aplikacje nadzorujące obecności dziecka w sieci, ale również wartościowe źródła edukacyjne.

Ułatw sobie prowadzenie działalności wykorzystując możliwości sieci. Na tym szkoleniu nauczysz się jak skutecznie reklamować się i sprzedawać swoje produkty używając internetu (nawet prowadząc firmę stacjonarną). Jak możesz ułatwić sobie codzienną pracę korzystając z usług dedykowanych dla firm (takich jak e-administacja, bankowość, komunikacja z klientem, tworzenie stron www i wielu innych). Nawet gdy dopiero planujesz własną działalność, to szkolenie jest dla Ciebie.

Posiadanie własnej strony www może być proste i tanie. Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak samemu stworzyć swoje miejsce w sieci. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój biznes, czy chcesz się dzielić swoimi zainteresowaniami.

Jeżeli chcesz korzystać z cyfrowych wersji  filmów, muzyki, literatury, audycji radiowych, obrazów, prasy, gier, komiksów z legalnych źródeł, to szkolenie jest dla Ciebie.  Dowiesz się również, jak działają prawa autorskie i jak bezpiecznie dzielić się własną twórczością w Internecie. Poznasz przydatne aplikacje, które są pomocne w tworzeniu. Pokażemy też, jak doskonalić swoje twórcze umiejętności korzystając z legalnych źródeł. 

Dowiesz się jak skutecznie załatwiać sprawy finansowe, firmowe i urzędowe przez internet. Po szkoleniu będziesz umiał korzystać z bankowości elektronicznej, robić bezpiecznie zakupy przez internet i płacić za nie, regulować podatki on-line oraz załatwiać sprawy urzędowe (np. wymiana dowodu osobistego) przez internet. 

Internet to dla rolnika nieocenione źródło informacji, które bardzo ułatwia prowadzenie gospodarstwa. Poznasz strony dedykowane dla rolników, materiały edukacyjne specjalnie dla nich i usługi e-administracji, które wyeliminują konieczność chodzenia po urzędach.