Witaj na 4-tygodniowym kursie na temat działalności odpłatnej w organizacjach pozarządowych.

To jest strona, na której dostępne będą nagrania wszystkich poniedziałkowych transmisji na żywo. Tutaj będą również dostępne wszystkie materiały do pobrania. Ta strona będzie dostępna do 28 lutego. Celowo nie zostawiamy Wam dostępu dłużej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli nie będziesz pracował/a z nami w czasie kursu i odłożysz to na później, to już do tego nigdy nie wrócisz. Podejmij więc świadomą decyzję, że będziesz wykonywać razem z nami wszystkie zadania i nie okłamuj się, że zrobisz to później. My włożyłyśmy mnóstwo pracy i serca w ten kurs. Teraz twoja kolej!

Agenda naszego kursu:
1. w każdy poniedziałek o 9:00 spotykamy się na YouTube na transmisji na żywo. Jeżeli nie będziesz mógł nas oglądać na żywo, będziesz mógł posłuchać nas później.
2. Po każdej transmisji dostaniesz od nas zadania do wykonania.
3. Zachęcamy Cię, żebyś dzielił się swoim postępem na naszej grupie Klubu Lokalnego Działacza. Będą się na niej pojawiać posty zachęcające Cię do tego. Zaangażuj się. Przeczytaj historie innych i skomentuj, jeżeli uważasz, że masz coś wartościowego do podpowiedzenia, albo chcesz po prostu przybić piątkę i pochwalić. Jest to bardzo motywujące.
4. W czwartki będziecie mogli spotkać się z nami na grupowej burzy mózgów. Będziecie mogli nas dopytać, poprosić o pomoc, obgadać swoje blokady. Te spotkania nie będą nagrywane, ale będą dostępne dwie godziny: 9:00 i 20:00

Zanim weźmiecie udział w pierwszej transmisji, obejrzyjcie koniecznie film z ważnymi wskazówkami dla Was.