Jesteś uczniem, studentem lub absolwentem? Masz minimum 14 lat, ale nie więcej niż 30? A może chcesz wrócić do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka i nie skończyłaś jeszcze 40 lat?


Masz pomysły, ale nie wiesz, jak je realizować? Chcesz zacząć działać przedsiębiorczo? Marzy ci się własna firma, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zacznij z nami! Zapraszamy Cię na darmowe warsztaty wprowadzające w świat przedsiębiorczości! Składać się one będą z czterech obowiązkowych modułów.

Przyjdź na serię warsztatów, dzięki którym dowiesz się, jak dobrze zaplanować swój pomysł biznesowy. Podczas dwóch dni dostaniesz od nas solidną dawkę wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

Powiemy Ci jak:

  • przeprowadzić badanie rynku, czyli jak stworzyć produkt, który ludzie kupią
  • oszacować własne zasoby i pozyskać te, których nam brak
  • dobrze wybrać strategię działania
  • skuteczni dotrzeć do swojej grupy docelowej
  • dobrze zaplanować budżet i działać zgodnie z prawem
  • napisać biznes plan, który nie będzie tylko dokumentem, ale bardzo przydatnym narzędziem.

Warsztaty będą odbywać się w dniach 8 – 9 czerwca 2019 od 9:00 – 17:00.

Obecność na warsztatach jest obowiązkowa.

Zagraj z nami w gry biznesowe, które świetnie przygotują Cię do startu w świecie przedsiębiorczości.
Zagramy w dwie gry: Chłopska Gra Biznesu i Cashflow 101.
Rozgrywki odbędą się w tym samym czasie, co moduł 1.

Stwórz razem ze swoją grupą roboczą biznesplan Waszego pomysłu biznesowego. Uczestnicy projektu zostaną podzieleni na grupy, w których będą pracować pod okiem mentora nad konkretnym pomysłem. Zadaniem każdej grupy będzie stworzenie solidnego biznes planu i prezentacji własnego projektu.
Każda grupa robocza odbędzie przynajmniej dwa 3 – godzinne spotkania. Harmonogram spotkań zostanie ustalony z poszczególnymi grupami. Spotkania grup roboczych będą odbywać się między 10 a 19 czerwca.
Macie na to czas do 22 czerwca 2019.

Sprzedajcie swój pomysł biznesowy na gali 23 czerwca 2019 podczas GłogoWianek.Wasz pomysł zostanie oceniony przez ekspertów – przedsiębiorców oraz przez publiczność.
Na tej Gali również musisz być obecny.

Jeżeli uważasz, że to jest projekt dla Ciebie, zapisz się koniecznie przez formularz. Dobrze zastanów się nad odpowiedziami. Mamy tylko 20 miejsc. Na podstawie tego co napiszesz, będziemy wybierać uczestników.

Pamiętaj, że jeżeli jesteś osobą nieletnią, będzie potrzebna zgoda Twoich rodziców.

Projekt pn: “Wejście. Warsztaty wprowadzające w świat przedsiębiorczości” jest dofinansowany ze środków projektu “Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018″.