fbpx

Randka z Córką

Przyrodniczo – rozwojowy wypad w dzicz dla mam z nastoletnimi córkami

20 - 22 maja2022
1000 zł (mama z córką)

Randka z córką

Bycie razem i działanie: wspólna nauka prostych technik surwiwalowych, odkrywanie przyrody i wzmacnianie uważności, doświadczanie lasu nocą, gotowanie na ogniu, wspólne rozmowy na ważne tematy. Na wspólnych warsztatach okdrywanie swoich talentów oraz szuaknie wspólnych wartości

Krąg Mam Nastolatek

Wspólnie z innymi mamami będziesz miała czas na rozmowę i odkrywanie siebie. Będzie okazja na porozmawianie o sobie, o swoich córkach i wymianę doświadczeń tylko w dorosłym towarzystwie. Wszystko prowadzone przez Kraolinę.

Krąg Nastolatek

Wspólnie weźmiemy udział w integracyjnych aktywnościach w przyrodzie i na warsztatach. Wszystkie aktywności będą nastawione na wzmacnianie sprawczości młodych dziewczyn i budowanie siostrzeństwa.

Nocleg

Tym razem gościmy w Domu Spotkań Twórczych Ptasia Dolina. Każda osoba ma zapewnione miejsce na wspólnej sali na łóżku lub na materacu (takim piankowym - nie dmuchanym). Mamy dostęp do wspólnych łazienek, aneksu kuchennego oraz do dużej jadalni. Ptasia Dolina to miejsce niesamowicie klimatyczne, z niesamowitymi gospodarzami i mnóstwem ciekawych wydarzeń. Warto tu przyjechać chociażby ze względu na miejscówkę.

Sprawdź lokalizację

Wyżywienie

Wszystkie posiłki będziemy przygotowywać wspólnie na ogniu lub w razie niepogody w kuchni u gospodarzy. Nie przewidujemy posiłków mięsnych i jeśli będzie taka potrzeba, możemy gotować również dania wegańskie. Potrzebujemy tylko wcześniejszej informacji. Jeżeli wiecie, że bez mięsa nie dacie rady, to musicie o nie zadbać. Jedzenie, które gotujemy, jest przez nas wielokrotnie przetestowane na zajęciach terenowych z wieloma grupami dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszyscy szamają je ze smakiem, więc nie pakujcie dużych zapasów awaryjnego prowiantu.

Zobacz wydarzenie

Koszt

PROMOCJA!
Zapłać zadatek na nasz wyjazd do 10 maja. Otrzymasz 100 zł zniżki.

Cena wyjazdu to 1000 zł za parę mama i córka. Jeżeli chcecie wziąć ze sobą więcej niż 1 dziecko, to koszt kolejnego dziecka to 400 zł.

Zarezerwuj miejsce

Co musicie ze sobą zabrać?

  • odzież i obuwiedostosowaną do warunków pogodowych
  • buty odporne na błoto i wodę
  • nóż z zabezpieczeniem ostrza (jeśli macie)
  • bidon/kubek termiczny/termos
  • menażka ze sztućcami turystycznymi lub komplet plastikowy
  • mały plecak
  • latarkę/czołówkę
  • hamak turystyczny (jeśli macie)
  • karimatę/ciepły koc/śpiwór do wieczornego siedzenia przy ogniu
  • dobry humor

Prowadzące:

Joanna Szyniec - Mazur

Miłośniczka i animatorka przyrody, która uczy dzieci i młodzież szacunku do otaczającego nas świata. Podczas wspólnych spotkań pokazuje proste techniki zapewniające przetrwanie z dala od cywilizacji oraz inspiruje do twórczego działania w naturze. Certyfikowany edukator przyrody, która od 3 lat szwenda się z dzieciakami po dzikim Głogowie.

Karolina Duchińska

trener biznesu, osoba wspierająca przedsiębiorczość u dzieci i dorosłych. Jej celem jest wzmacniać mocne strony i szukać odpowiedzi na słabe, tak aby pokonywać przeszkody z otwartą głową. Dzięki temu, każda przeszkoda, to przygoda i wskazówka na przyszłość. Ma za sobą ponad 500 godzin na sali szkoleniowej z dziećmi i dorosłymi. Cały czas się uczy, żeby wiedzieć więcej i przekazywać więcej.

Koszyk na zakupy