Międzynarodowe Spotkanie Integracyjne – 50. Miedziowy Klub Mikrobiznesu

W związku z przyjazdem wielu osób z Ukrainy, które będą szukały pracy, zapraszamy na spotkanie dotyczące podjęcia własnej działalności w Głogowie oraz innych sposobów na zarabianie.
Na spotkanie zapraszamy nie tylko osoby z Ukrainy, ale również głogowskich przedsiębiorców oraz wszystkich obcokrajowców.
Miedziowe Stowarzyszenie oraz Miejska Strefa Biznesu od ponad 3 lat wspierają osoby, które są przedsiębiorcze. Jeżeli znacie takie osoby, pośród osób przybyłych do Głogowa z innych krajów, chętnie obejmiemy także ich naszym wsparciem.
Podczas spotkania powiemy:
– jakie możliwości legalnego zarabiania mają osoby, które chcą działać na własną rękę
– na jakie wsparcie mogą liczyć ze strony Miedziowego Stowarzyszenia oraz Miejskiej Strefy Biznesu
– spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, kogo szukają pracodawcy

У зв’язку з приїздом багатьох людей з України, які будуть шукати роботу, запрошуємо на зустріч щодо відкриття власного бізнесу в Глогові та інших способів заробітку.
Запрошуємо на зустріч не лише людей з України, а й підприємців із Глогова та всіх іноземців.
Асоціація «Мідь» та Міська бізнес-зона вже понад 3 роки підтримують людей, які займаються підприємництвом. Якщо ви знаєте таких людей, ми будемо раді підтримати їх серед людей, які приїхали до Глогова з інших країн.
Під час зустрічі ми скажемо:

  • які можливості для легального заробітку для людей, які хочуть діяти самостійно
  • на яку підтримку вони можуть розраховувати з боку Асоціації «Мідь» та Міської бізнес-зони
  • спробуємо відповісти на питання, кого шукають роботодавці

18 marca 2022 godz. 10:00
Miejska Strefa Biznesu
ul. Poczdamska 1a
Głogów

18 березня 2022 р. 10:00
Miejska Strefa Biznesu
ul. Poczdamska 1a
Głogów

Przedsiębiorco! Przyjdź na nasze spotkanie. Poznaj osoby, które przyjechały w ostatnim czasie do Głogowa. Jeżeli szukasz w tym momencie pracownika, przedstaw swoje wymagania. Jeżeli nie, podziel się swoim doświadczeniem w prowadzeniu działalności. Kto wie, może podczas rozmowy pojawią się pomysły na wspólne działanie. Jeżeli prowadzisz firmę w Głogowie lub w okolicach i szukasz specjalistów do współpracy koniecznie przyjdź na spotkanie, jest duże prawdopodobieństwo, że spotkasz tu osobę, której szukasz.


Spotkanie rozpoczniemy networkingiem i sesją zapoznawczą, dzięki czemu ułatwimy odnalezienie się na lokalnym rynku. Spotkanie jest bezpłatne.

Ми розпочнемо зустріч з нетворкінгу та ознайомлювальної сесії, завдяки якій нам буде легше знайти своє місце на місцевому ринку. Зустріч безкоштовна.


Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.