fbpx

leśne szwendanie

Przyrodniczo – rozwojowy wypad w dzicz dla mam z dziećmi

21 - 23 października 2022
975 zł (wczesna cena do 26.09)

Wspólny czas w przyrodzie

Bycie razem i działanie: wspólna nauka prostych technik surwiwalowych, odkrywanie przyrody i wzmacnianie uważności, doświadczanie lasu nocą, gotowanie na ogniu, wspólne rozmowy na ważne tematy. Wspólne tworzenie dzieł dzikosztuki.

Krąg Mam

Wspólnie z innymi mamami weźmiesz udział w warsztatach rozwojowych. Tym razem porozmawiamy o kluczowych wartościach, jakimi chcemy kierować się w życiu. Kolejnym krokiem będzie nauczenie się takiego zarządzania swoim życiem, by móc żyć zgodnie z tymi wartościami.

Animacje przyrodnicze z dziećmi

Wspólnie weźmiemy udział w integracyjnych aktywnościach w przyrodzie i na warsztatach. Pójdziemy do lasu, na łąkę, nad staw i spędzimy czas pełen odkryć. Pobawimy się w tropicieli, przetestujemy swoją sprawność, potworzymy sztukę inspirowaną naturą.

Ten wyjazd był przyjemny, pouczający, wartościowy, wzbogacający. Wzmocniłam więź z dzieckiem. Poczułam, że nigdy nie jest za późno na naukę ( rozpalanie ogniska). Odczułam ogromne zaangażowanie z Waszej strony, aby grafik zajęć był dopięty, a my żebyśmy czuli się maksymalnie zaopiekowani. Jedzenie bardzo dobre. Smakowało dorosłym i dzieciom.

Ula

uczestniczka poprzedniej edycji

Nocleg

Tym razem zapraszamy Was do Domu w Bluszczu w Kaszczorze woj. wielkopolskie.Z Głogowa dojedziecie tu w 40 minut, z Poznania i Zielonej Góry macie trochę ponad godzinkę, a z Wrocławia 1,5 h. Cały dom będzie na naszą wyłączność, a wraz z nimi sielskie podwórko ukryte przed światem zewnętrznym z drzewem stworzonym do wspinania.

Sprawdź lokalizację

Wyżywienie

Wszystkie posiłki będziemy przygotowywać wspólnie na ogniu lub w razie niepogody w kuchni u gospodarzy. Nie przewidujemy posiłków mięsnych i jeśli będzie taka potrzeba, możemy gotować również dania wegańskie. Potrzebujemy tylko wcześniejszej informacji. Jeżeli wiecie, że bez mięsa nie dacie rady, to musicie o nie zadbać. Jedzenie, które gotujemy, jest przez nas wielokrotnie przetestowane na zajęciach terenowych z wieloma grupami dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszyscy szamają je ze smakiem, więc nie pakujcie dużych zapasów awaryjnego prowiantu.

Zobacz wydarzenie

Koszt

I cena (zaliczka wpłacona do 26.09.2022): 975 zł

II cena (zaliczka wpłacona do 10.10.2022): 1075 zł

III cena: (zaliczka wpłacona do 19.10.2022): 1175 zł

Koszt kolejnego dziecka: 300 zł (każde kolejne dziecko taniej o 50 zł)

Zniżka koleżeńska: po 75 zł

Zarezerwuj miejsce

Prowadzące:

Joanna Szyniec - Mazur

Miłośniczka i animatorka przyrody, która uczy dzieci i młodzież szacunku do otaczającego nas świata. Podczas wspólnych spotkań pokazuje proste techniki zapewniające przetrwanie z dala od cywilizacji oraz inspiruje do twórczego działania w naturze. Certyfikowany edukator przyrody, która od 3 lat szwenda się z dzieciakami po dzikim Głogowie.

Karolina Duchińska

trener biznesu, osoba wspierająca przedsiębiorczość u dzieci i dorosłych. Jej celem jest wzmacniać mocne strony i szukać odpowiedzi na słabe, tak aby pokonywać przeszkody z otwartą głową. Dzięki temu, każda przeszkoda, to przygoda i wskazówka na przyszłość. Ma za sobą ponad 500 godzin na sali szkoleniowej z dziećmi i dorosłymi. Cały czas się uczy, żeby wiedzieć więcej i przekazywać więcej.

Koszyk na zakupy