Głogowskie Granty Młodzieżowe

Wyniki naboru - edycja 2020

Wiemy już, które grupy młodzieżowe otrzymają dofinansowanie na swoje działania.

Zapraszamy nauczycieli i uczniów w wieku od 15 do 24 lat do projektu rozwijającego kompetencje przedsiębiorcze wśród młodzieży. Projekt składa się z trzech niezależnych modułów.

Spotkanie dla klas

Nauczycielu! Interesuje Cię temat przedsiębiorczości? Masz grupę uczniów, która chce rozwijać swoją wiedzę w tym temacie? Zaproś nas spotkanie: “Od mówienia do robienia - młodzieżowa przedsiębiorczość w praktyce” Na spotkaniu opowiemy Wam o spółdzielczości uczniowskiej i możliwościach, podmiotach ekonomii społecznej oraz zaprosimy Was do ubiegania się o Głogowskie Mikrogranty Młodzieżowe. Spotkanie może być zrealizowane w formule online lub stacjonarnej dla poszczególnych klas lub dla grupy chętnych uczniów.

Design Sprint: "Młodzi dla Głogowa"

Wybranych uczniów zaprosimy na serię warsztatów rozwijających kompetencje przedsiębiorcze. Nauczysz się, jak generować i rozwijać pomysły biznesowe tak, aby zmniejszyć ryzyko porażki. Zwiększysz też swoje szanse w otrzymaniu pieniędzy na realizację działania młodzieżowego w swoim środowisku. Zapisz się na warsztaty już teraz!

Mikrogranty młodzieżowe

Masz od 15 do 24 lat i pomysł na działanie w swojej społeczności? Zbierz grupę 3 osób i otrzymaj nawet 2000 zł na realizację swojej inicjatywy! Zwiększ swoje szanse na otrzymanie gratnu i weź udział w warsztatach dla uczniów. Konkurs grantowy odbędzie się w dniach 16 - 20 listopada 2020 r.

Prezentacja projektu

Pobierz prezentację o spółdzielniach uczniowskich oraz o etapach naszego projektu.

Pobierz prezentację