Dziewczyńskie Centrum Mocy – 12 maja 2023

II Etap realizacji zadania

Spotykamy się 12.05 o 18.00 na Gołębiej. Dziewczyny zdecydowały o przeprowadzeniu spotkania z nauczycielami i pedagogami, podczas GłogoWianek 2023, podczas którego opowiedzą o dyskryminacji ze względu na wygląd w ich grupie wiekowej.
Jestem pod ogromnym wrażeniem ich dojrzałości, otwartości i odpowiedzialności.
Widzą problem i chcą z nim coś zrobić.
Podczas ostatniego spotkania, poprosiłyśmy dziewczyny, żeby zapoznały się ze statutem swojej szkoły, a w szczególności fragmentami o tym jaki strój i wygląd obowiązują w szkole.
Proszę przypomnijcie dziewczynom, żeby zajrzały do statutu szkoły. Jednym z elementów spotkania na GłogoWiankach, jest nagranie krótkiego filmu, który ma dotrzeć do uczniów i nauczycieli. Film ma być zaproszeniem na spotkanie oraz dawać kilka praktycznych wskazówek co robić, gdy nastolatek zetknie się z dyskryminacją ( w stosunku do swojej osoby, lub innej). O idei DCM - Dziewczyńskie Centrum Mocy Dziewczyńskie Centrum Mocy to regularne spotkania dla dziewczyn w wieku 10-16 lat, które chcą poznać swoje moce, wzmacniać je i umieć je wykorzystywać w codziennym życiu. Będziemy spotykać się raz w miesiącu i przez 2 h pracować nad waszymi mocami. Żebyście czuły w sobie siłę do życia własnym życiem. Spotkania są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Obowiązują zapisy przez poniższy formularz:

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.